Telefonos Lelkigondozás

tlg.jpg

A Telefonos lelkigondozás a Magyarországi Református Egyház egyik legrégebben működő missziója, megalakulása óta közel 30 ezer emberrel került kapcsolatba, a kezdetek óta munkatársai lefolytattak közel 60 ezer órányi beszélgetést és fogadtak mintegy 37 ezer beérkező hívást. A lelkigondozók az elmúlt harmincnyolc évben találkoztak már az élet minden nehézségével és örömével egyaránt. A következő krízishelyzetek kezelésében rendelkeznek komoly tapasztalattal: magányosságból fakadó kérdések; emberi kapcsolatok kudarcai; alkoholizmus; depresszió; öngyilkosság; munkahelyi problémák; társkeresés; szexuális problémák; egyházi, hitbéli, erkölcsi és filozófiai kérdések; egészségügyi problémák; gyász, veszteség feldolgozása és egyéb érzelmi problémák kezelése.

A szolgálat vezetője: Dr. Révész Jánosné
e-mail: telefonlelkigondozas[kukac]jobbadni.hu; info[kukac]telefon-lelkigondozas.hu
telefon: ingyenesen hívható zöld szám: +36 80 294 844;
vonalas szám: hívható mindennap 17-01 óra között: +36 1 201 0011