Missziói Munkacsoportok

Családként működő gyülekezet

A „Családként működő gyülekezet” a Magyarországi Református Egyház Missziói Szolgálatának 2023-ban induló programja. Célja, hogy segítse az egyes gyülekezetek közösségi növekedését, élő, lelki családdá válását, személyes kapcsolatokon nyugvó gyülekezeti működés kialakulását. Az egyes tartalmakon, támogatásokon keresztül a gyülekezetek mindennapjainak aktívvá tételét igyekszünk előmozdítani, hogy olyan jól működő közösségek alakuljanak ki, amelynek tagjai számon tartják egymást, a hétköznapokban is számíthatnak egymásra, egymás támogatására, imádságára, bizalmára. Mindezt minden gyülekezet számára elérhető konkrét, gyakorlati eszközök, módszerek, képzések létrehozása, illetve anyagi források biztosítása által kívánjuk elérni.

Bővebb információkkal, anyagokkal hamarosan jelentkezünk!